Diagtools

29416069
67704152
Veikala adrese: Pērnavas iela 43, Rīga
Tirdzniecības nozare: Diagnostikas un servisa iekārtas
Uzņēmuma nosaukums: Diagtools SIA
Reģistrācijas numurs: LV40203029960
Juridiska adrese: Pērnavas 43a, Rīga, LV-1004
Mājaslapa: diagtools.eu
Veikala dibināšanas datums: 30.08.1999
Bankas konts: LV62HABA0551042739817
Banka: Swedbank AS

Šis nedēļas populārākas veikalā precēs
Diagnostikas iekārtas
Servisu iekārtas
Servisu iekārtas
Diagnostikas iekārtas
Izmērījumu iekārtas
Diagnostikas iekārtas
Diagnostikas iekārtas
Servisu iekārtas
Diagnostikas iekārtas

 • Atsauksmes par veikalu Diagtools

  Lai uzrakstīt atsauksmi, lūdzam autorizēties. IENĀKT

  Atsauksmes pagaidam nav.

 • Piegādes veidi veikala Diagtools

  Piegāde Cena

  Precizēt piegādes cenu pārdevēja mājaslapā.

 • Apmaksas veidi veikala Diagtools

  Skaidrā naudā veikalā
  Ar bankas karti veikalā
  Apmaksa pakomātā vai pastā
  Ar bankas pārskaitījumu
  Iespējams kredīts

  Kredīta nosacījumi
  Inserviss kredīts - www.inserviss.lv
 • Veikala Diagtools darba laiks

  Pirmdiena 9:00 - 17:00
  Otrdiena 9:00 - 17:00
  Trešdiena 9:00 - 17:00
  Ceturtdiena 9:00 - 17:00
  Piektdiena 9:00 - 17:00
  Sestdiena -
  Svētdiena -
 • Par veikalu Diagtools

  Kompānija tika dibināta 1999 gadā, un galvenais tās darbības veids bija autosignalizāciju un audioaparatūras uzstādīšana, elektronisko bloku un elektroinstalācijas remonts, kā arī datordiagnostika. 2002 gadā kompānija saņem jaunu nosaukumu Della Motors ar ofisu un servisu Rīgā, Latvijā. No 2004 gada firma, bāzējoties uz uzkrātajām zināšanām par auto elektriskajām sistēmām, atver jaunu darbības nozari - autodiagnostikas iekārtu un instrumentu tirdzniecība un nozare sekmīgi attīstās. Laika gaitā firma saņem distributortiesības no dažādiem ražotājiem un sekmīgi attīsta jauno virzienu. No 2010 gada bija pieņemts lēmums koncentrēties kvalitatīvam jaunās nozares servisam un tika atvērts jauns ofiss Latvijā ar profesionālu personālu ar nosaukumu Diagtools LTD. 2013 gada pavasarī tika dibināta mūsu jauna firma Spānijā ar nosaukumu Diagtools S.L. No 2014 gada esam AUTOCOM AB oficiālais pārstāvis Spānijā (https://autocom.se/en/distributors), kā arī citiem ražotājiem.

  Kāpēc mēs

  Mēs specializējamies šajā nozarē kopš 1999. gada, un mums ir laba pieredze automašīnu darbnīcu aprīkojuma jomā. Šajā laikā reālās dzīves praksē un apmācībās mums ir savākts daudz informācijas par transportlīdzekļu elektroniku un to elektroniskajām un mehāniskajām sistēmām. Balstoties uz šo un mūsu daudzu gadu profesionālo aprīkojuma pārdošanas pieredzi, mūsu atbalsta komandai ir lieliskas zināšanas par darbnīcu un diagnostikas aprīkojumu, lai sniegtu vislabāko iespējamo atbalstu pirms pārdošanas un pēc pārdošanas. Mēs vienmēr nodrošinām mūsu izstrādājumiem īsu apmācību pirms darba uzsākšanas, nepieciešamo palīdzību darba procesā un pēcpārdošanas atbalstu nākotnē visiem iespējamiem jautājumiem un gadījumiem. Mums ir augstas kvalitātes klientu apkalpošana, garantijas un pēcgarantijas remonts mūsu servisa centrā, un tas viss tiek paveikts pēc iespējas īsā laikā. Sarežģītos gadījumos mēs nodrošinām bezmaksas pagaidu rezerves iekārtas, lai jūs varētu turpināt darbu bez jebkādiem pārtraukumiem.
  Kāpēc mums var uzticēties

  Mums ir lieliska pieredze darbā ar dažāda veida un pircēju grupām, sākot no privātpersonām un maziem autoservisiem līdz lieliem auto parkiem un globāliem uzņēmumiem, skolām, valsts dienestiem tādiem kā militārā policija, armija un valdības struktūras vienības. Darba gadu laikā mums ir vairāk nekā 5000 uzticamu klientu, un šobrīd mēs esam viens no vadošajiem un pieredzējušākajiem uzņēmumiem diagnostikas un servisa aprīkojuma pārdošanas un apkalpošanas jomā mūsu reģionā.

  ----
  Компания была основана в 1999 году, и главным ее видом деятельности было установка автомобильных сигнализаций и аудиоаппаратуры, ремонт электронных блоков и электропроводки автомобилей, а также компьютерная диагностика. В 2002 году компания получает новое собственное название Della Motors с офисом и автомастерской в городе Рига, в Латвии. C 2004 года фирма, базируясь на своих накопленных знаниях об электронных системах транспортных средств, открывает новый вид деятельности - продажа диагностического оборудования и вспомогательного инструмента и, в течение последующего времени, направление успешно развивается. За это время компания получает дистрибьюторские права от различных производителей и с успехом развивает продажи. С 2010 года было принято решение сосредоточиться на качественном сервисе нового направления и был открыт новый офис в Латвии с профессиональными сотрудниками с названием подразделения Diagtools LTD. Весной 2013 года была основана наша новая компания в Испании с названием Diagtools, S.L. С 2014 года мы являемся официальным дилером AUTOCOM AB (https://autocom.se/en/distributors) в Испании, а также и других производителей.

  Почему мы

  Мы специализируемся в этом секторе с 1999 года и имеем большой опыт в области оборудования для автомобильных мастерских. За это время в реальной практике и в результате практических тренировок мы собрали много информации об электронике автомобилей и их механических системах. Основываясь на этом и нашем профессиональном опыте продаж оборудования в течение многих лет, наша команда поддержки имеет отличные знания о сервисном и диагностическом оборудовании, чтобы обеспечить наилучшую возможную предпродажную поддержку и послепродажное обслуживание. Мы всегда предоставляем для наших продуктов краткое обучение перед началом работы, оказываем любую необходимую помощь в рабочем процессе и послепродажную поддержку в будущем для любых возможных проблем и случаев. Мы имеем высококачественное обслуживание клиентов, сервис гарантийного и послегарантийного ремонта в нашем сервисном центре, и все стараемся выполнить в кратчайшие сроки. В сложных случаях мы предоставляем бесплатное подменное оборудование, чтобы вы имели возможность продолжать работу без каких-либо возможных задержек в работе.
  Почему нам можно доверять

  Мы имеем отличный опыт работы с различными типами и группами клиентов, начиная от частных лиц и небольших гаражей до крупных автопарков и глобальных компаний, школ, государственных служб, таких как военная полиция, армия и государственные компании. За годы нашей работы мы имеем более чем 5000 проверенных клиентов, и мы являемся одной из ведущих и более опытных компаний в сегменте продаж и технического обслуживания диагностического и сервисного оборудования в нашем регионе.
Citas preces